Marki

 • Artisan

  Artisan

  Artisan jest firmą działającą pod tą nazwą od 2007 roku, jednak jej tradycja sięga już ponad 50 lat wstecz, i tyle też trwa jej doświadczenie w obróbce drewna.Artisan odznacza się dbałością o naturę. Wykorzystują wszystkie zalety drewna tak, aby skonstruować meble spełniające jak najwyższe oczekiwania każdego klienta. Dlatego też, najważniejszym narzędziem używanym do obróbki materiałów są własne ręce oraz doświadczenie. Jak zaznaczają, każdy kawałek, który poddają modyfikacjom jest traktowany w sposób szczególny i indywidualny, podobnie jak każdy klient, który składa zamówienie na pochodzące od nich meble. jest firmą działającą pod tą nazwą od 2007 roku, jednak jej tradycja sięga już ponad 50 lat wstecz, i tyle też trwa jej doświadczenie w obróbce drewna.Artisan odznacza się dbałością o naturę. Wykorzystują wszystkie zalety drewna tak, aby skonstruować meble spełniające jak najwyższe oczekiwania każdego klienta. Dlatego też, najważniejszym narzędziem używanym do obróbki materiałów są własne ręce oraz doświadczenie. Jak zaznaczają, każdy kawałek, który poddają modyfikacjom jest traktowany w sposób szczególny i indywidualny, podobnie jak każdy klient, który składa zamówienie na pochodzące od nich meble.

 • Arturo Alvarez

  Arturo Alvarez

  Arturo Alvarez to firma niesłychanie prężna, przebojowa, pełna energii do tworzenia unikalnych projektów o wyjątkowym designie. Z niebywałą łatwością wizja projektanta przeradza się w materialny produkt finalny, który zachwyca swoim nietuzinkowym, finezyjnym wyglądem. Każda oprawa oświetleniowa wykonana jest ręcznie z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół, co daje oczywiście wspaniały efekt końcowy oraz sprawia, że każdy egzemplarz jest niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju. Gwarancją autentyczności i tego, że produkt jest w 100% oryginalny jest numer lub grawer symbolu marki na każdym produkcie. Dzięki tym specjalnym oznaczeniom mogą mieć Państwo pewność, że posiadają u siebie ekskluzywny i pełnowartościowy towar.

 • Bloomingville

  Bloomingville

  Kolekcja mebli marki Bloomingville stanowi połączenie klasycznych rozwiązań z umiarkowanym, skandynawskim stylem. Efekt ten producent Bloomingville uzyskał poprzez zastosowanie prostych, geometrycznych form oraz stonowaną, niejednokrotnie surową kolorystykę. Dzięki temu meble marki Bloomingville nadają się idealnie do pomieszczeń urządzonych w minimalistycznym oraz industrialnym stylu.

 • Eichholtz

  Eichholtz

  Choć firma Eichholtz została założona zaledwie 20 lat temu, jej wizerunek sugeruje istnienie od wielu dziesięcioleci. Firmę stworzył Theo Eichholtz (1967), syn kupca prowadzącego "ekskluzywne sklepy spożywcze założone w 1888 roku". Po ukończeniu szkoły średniej i odbyciu służby wojskowej, Theo Eichholtz postanowił pozwiedzać świat wraz ze swoim kolegą Aukem Wichersem, z którym przyjaźnił się od szkolnych lat. W tamtym okresie podróżowano głównie do Azji i Stanów Zjednoczonych. To właśnie w trakcie tych podróży Theo Eichholtz zetknął się z meblami, które doskonale odpowiadały jego zamiłowaniu do nastrojowości. Jak powiadają, reszta jest historią: pod sztandarem firmy Eichholtz Overseas Decorations Theo Eichholtz zaczął importować meble, wyroby oświetleniowe i akcesoria. Pierwszym krajem była Indonezja, potem zaś zakres jego działalności zaczął rozszerzać się na takie kraje jak Birma, Indie, Chiny, czy Tajlandia. Obecnie Theo Eichholtz zatrudnia 50 pracowników, a Auke Wichers jest jego prawą ręką.

 • Normann Copenhagen

  Normann Copenhagen

  Normann Copenhagen to duńska marka, którą w 1999 roku założył Jan Andersen i Paul Madsen, chcący działać w branży meblowej. Projekty mebli, dekoracji czy choćby kuchennych akcesoriów są niekonwencjonalne, zwracają uwagę swoim kształtem a także kolorystyką. Łączą w sobie pasję twórców i zrozumienie potrzeb potencjalnych klientów..

 • ZUIVER

  ZUIVER

  Holenderska marka łączy style, wykorzystuje odważne rozwiązania i stawia przy tym wszystkim na wyrafinowany minimalizm. Lampy Tripod oraz stoliki kawowe z serii Cupid szybko podbiły serca osób ceniących nieszablonową elegancję.